O Michale

Misja

Misją Michała jest pomóc jak największej liczbie osób w zarabianiu 2X większych pieniędzy za pomocą skutecznych i sprawdzonych strategii, które działają jak szalone.

Wierzy w to, że każdy może realizować na pozór niemożliwe do zrealizowania marzenia i żyć pełnią życia.

W wieku 16 lat pierwsze pieniądze

Michał w wieku 16 lat, po 3 miesiącach nauki tworzenia stron internetowych w miesiąc zarobił ponad 2 000 zł poświęcając około 14 dni na pracę.

Było to w czasie lub tuż po kryzysie finansowym.

1000 zł w kilka godzin pracy?

Pewnego dnia odezwał się do Michała znajomy Artur z propozycją przyłączenia się do projektu bazującego na budowie sieci dystrybutorskiej pewnej firmy.

Dzięki zdobytym kontaktom zaczęły pojawiać się kolejne zlecenia. To było dla Michała ekscytujące gdy pierwszy raz w życiu zarobił ponad 1000 zł w ciągu jednego dnia pracy.

Dzięki zbudowanemu portfolio www.michalrusek.eu oprócz tego bloga ma on dodatkowe źródło dochodu.

Dodatkowo opracował 4 kursy internetowe w dziedzinie rozwoju osobistego dotyczące sposobu myślenia, który pomaga realizować marzenia – zarabiać więcej i przyciągać do siebie wspaniałych ludzi, okazje i okoliczności sprzyjające lepszemu życiu.

Porażka i brak efektów

Z powodu niewystarczającej wiedzy na temat działania emocji oraz przekonań efekty Michała stanęły w miejscu.

Zarobki były ciągle na tym samym poziomie. Każda próba zrobienia czegoś więcej, co miałoby się przyczynić do sukcesu nie działało.

Mimo szczerych chęci nie wiedział on co jest wgrane.

Poszukiwania i nowe odkrycia

Za sprawą znajomego Mateusza Michał dowiedział się o Radku, który pomaga w sytuacjach gdy nie ma się motywacji i chęci do działania.

Nowe okrycia uświadomiły Michałowi, że doświadczenia z jego życia zaprogramowały jego umysł na brak chęci do działania i blokady.

Michał odkrył, że większość książek jakie przeczytał na tematy rozwojowe to często za mało, aby zrozumieć jak działa umysł, a to podstawa do sukcesu.

Zmiana trybu życia

Michał zmienił tryb życia, dietę oraz zaczął regularnie trenować na siłowni 3x w tygodniu.

Dodatkowo po wcześniejszym zainwestowaniu ponad 15 000 zł na sesje u osób, które znają się na pracy z emocjami i przekonaniami (psychologia) ruszył w głąb siebie.

Samodyscyplina i wytrwałość

Michał zaczął codziennie pracować z ograniczającymi przekonaniami, medytować i uwalniać emocje.

Z każdym dniem życie stawało się coraz szczęśliwe i łatwiejsze.

Rozpoczęcie nowej działalności

Michał postanowił pisać tego bloga, aby pokazać ludziom jak mogą zarabiać 2X więcej pieniędzy biorąc pod uwagę ukryte i nieuświadomione emocje oraz przekonania, które skutecznie zabijają nadzieję na przyszłość.

Ponieważ Michał ma efekty i działa coraz bardziej skutecznie poczuł, że to już czas, aby zacząć dzielić się swoimi strategiami na skuteczne i trwałe dokonywanie zmian.

Zacznij TERAZ, kliknij TUTAJ

(Visited 315 times, 1 visits today)